Jesteś tutaj: SZKOLENIA/PROJEKTY

SZKOLENIA/PROJEKTY

Istniejemy od 2009 roku. W ciągu wieloletniej działalności na rynku szkoleniowym z sukcesem zrealizowaliśmy kilkadziesiąt szkoleń oraz usług doradczych. Za doskonałe przygotowanie szkoleń odpowiadają nasi pracownicy i podwykonawcy. Nasz zespół budujemy bardzo starannie. Wybieramy kandydatów kreatywnych, zdolnych do działania oraz nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje. 

Nad realizacją szkoleń, usług doradczych oraz projektów pracuje zespół składający się project managerów, doradców zawodowych, trenerów oraz osób odpowiadających za organizację szkoleń. Ich wiedza, kompetencje oraz doświadczenie są gwarancją skuteczności realizacji wyznaczonych celów. Proponujemy Państwu szkolenia z zakresu zagadnień związanych z BHP, realizację i zarządzanie projektami współfinansowanymi z UE, realizację doradztwa zawodowego oraz wszelakich szkoleń zawodowych.

Nasze szkolenia są każdorazowo profilowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Zakres i czas trwania szkoleń dobierany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego. 

Dysponujemy nie tylko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, ale także w pełni wyposażonymi salami szkoleniowymi. Wszystkie nasze sale przystosowane są dla osób z niepełnosprawnościami.

Mamy nadzieję, że poziom wiedzy, doświadczenia i jakość usług zachęci Państwa do współpracy z nami.


NASZE PROJEKTY